Zimowa sesja zdjęciowa

Zimowa sesja zdjęciowa z cudowną rodzinką – Nastazja, Serhiy i Ella. Zima w tym roku w końcu pozwoliła nam na piękne kadry na bajecznym, białym tle. Zimowy plener połączyliśmy ze świetną zabawą. Było rzucanie się śnieżkami, zjeżdżanie na sankach oraz aniołki na śniegu. Nie pamiętam, kiedy ostatnio było tyle śniegu. Nie tylko Ella miała radochę ze śnieżnych zabaw :). W Gdyni już nie ma śladu po śniegu ale podobno jest jeszcze szansa na białe dni! Zapraszam do oglądania śnieżnej sesji zimowej.

Na zimowy spacer z aparatem wybraliśmy się do gdyńskiego lasu. Uwielbiam Trójmiasto za dostęp do lasów, morza i parków. Dookoła mamy bardzo dużo możliwości na piękne plenery zdjęciowe. Fotospacer można wykonać również w środku miasta. W październiku z Nastazją i Ellą spotkałyśmy się na zdjęciach na Gdańskiej Starówce – sprawdźcie tutaj.

Cudownie było patrzeć na szczęśliwą Ellę, która była zafascynowana śniegiem. Moje sesje wyróżniają się dużą swobodą, jaką daje dzieciakom. Szczególnie na sesjach plenerowych i domowych. Zależy mi, żeby dzieci czuły się dobrze i żeby ich uśmiechy były naturalne. 

zimowa sesja zdjęciowa trójmiasto

Na zimowej sesji nie mogło zabraknąć portretów. Śnieg i choinki były niesamowitym tłem dla pięknej Nastazji! 🙂 

sesja zimowa kobieca

Na pewno zastanawiacie się czy podczas sesji nie jest za zimno. Zimowe sesje zdjęciowe wykonuję podczas spaceru i śnieżnych zabaw, żebyśmy cały czas byli w ruchu. Trzeba pamiętać przede wszystkim o odpowiednim ubiorze, które zabezpieczy nas przed mrozem. Ciepła herbata w termosie też się świetnie sprawdzi. 

zimowa sesja kobieca

zimowa sesja

zimowa sesja gdynia

Zimowa sesja zdjęciowa to super atrakcja i piękna pamiątka na lata. Zima coraz rzadziej kojarzy nam się z obfitym śniegiem, dlatego mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będzie okazja do ponownego wykonywania plenerów zimowych.

Zapraszam Was również do zapisów na rodzinne sesje zdjęciowe w Waszych domach lub studio. 🙂 Więcej zdjęć możecie znaleźć tutaj -> tutaj W mojej ofercie znajdziecie również VOUCHERY na sesje zdjęciowe, które możecie podarować na prezent. 


sesja zdjęciowa zimowa


27 stycznia 2021
Zobacz inne wpisy
Kinga Wieczna-Pazdrąg
tel. 515 946 627
e-mail: kontakt@uwiecznione.pl